Nawigacja

Archiwalne ogłoszenia o pracę

Wyniki naboru na wolne stanowisko pracy od REFERENTA p. cz. wartownika do INSPEKTORA p. cz. starszego wartownika do REFERATU OCHRONY – 1 etat w Oddziale Instytutu Pamięci Narodowej – KŚZpNP w Gdańsku

Osoba udostępniająca: Krzysztof Kopeć

Nabór na stanowisko REFERENTA p. cz. wartownika do INSPEKTORA p. cz. starszego wartownika do REFERATU OCHRONY (1 etat) Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku ogłoszono 3 września 2012 r. w drodze otwartego postępowania kwalifikacyjnego, prowadzonego na podstawie publicznego ogłoszenia na stronach internetowych IPN oraz na łamach lokalnej prasy. Termin przesyłania dokumentów upłynął 14 września 2012 r. Wpłynęło 31 aplikacji.

Postępowanie kwalifikacyjne składało się z trzech etapów:

  1. Wstępnej oceny ofert.
  2. Rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.
  3. Wyboru kandydata.

W wyniku analizy ofert (I etap) komisja wytypowała 7 kandydatów, którzy spełniali w największym zakresie niezbędne wymagania zawarte w opisie stanowiska pracy. Osoby te zaproszono na rozmowy kwalifikacyjne (II etap), które odbyły się 20 września 2012 r. Po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych komisja zaproponowała zatrudnienie (III etap) panu Michałowi Przysieckiemu.

Medatdane

Data publikacji 28.09.2012
Data modyfikacji 18.10.2012
Podmiot udostępniający informację:
Biuletyn Informacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krzysztof Kopeć
Osoba udostępniająca informację:
Krzysztof Kopeć
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Niedzielko
do góry