Ogłoszenie o naborze na stanowisko archiwisty w oddziałowym Archiwum IPN-KŚZpNP w Gdańsku

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Rodzaj umowy: na zastępstwo

Miejsce pracy: Oddziałowe Archiwum IPN-KŚZpNP w Gdańsku, al. Grunwaldzka 216

  1. Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku:
    • przeprowadzanie kompleksowych kwerend i analiz materiałów archiwalnych
    • przyjmowanie wniosków, prowadzenie korespondencji z wnioskodawcami, udostępnianie materiałów archiwalnych, obsługa wnioskodawców
    • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych
  2. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:
    • obywatelstwo polskie
    • wykształcenie wyższe humanistyczne (preferowane historyczne lub archiwistyczne)
    • znajomość ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność
    • znajomość pakietu MS OFFICE
  3. Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:
    • wiedza z zakresu historii najnowszej ze szczególnym uwzględnieniem znajomości struktury, metod i technik operacyjnych UB i SB
  4. Preferowany termin zatrudnienia:
    • listopad 2017 r.

Wybór kandydata zostanie dokonany na podstawie wyników dwustopniowego procesu:

  1. Przegląd zgłoszeń.
  2. Wywiad kompetencyjny z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w związku  z procesem rekrutacji na wolne stanowisko pracy, w trybie określonym w ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) pocztą elektroniczną na adres magdalena.musial@ipn.gov.pl do dnia 15.10.2017 r.

W ofercie należy podać dane kontaktowe – adres do korespondencji, ewentualnie adres e-mail, nr telefonu. Oferty, które nie spełniają wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie - telefonicznie.

Medatdane

Data publikacji 04.10.2017
Data modyfikacji 04.10.2017
Krzysztof Kopeć