Ogłoszenie o naborze zewnętrznym na stanowisko pracy w Biurze Edukacji Narodowej IPN – Centrala IPN w Warszawie (umowa na zastępstwo)

Stanowisko: specjalisty

Miejsce pracy: Biuro Edukacji Narodowej IPN, Warszawa, ul. Wołoska 7

Praca na pełny etat, na zastępstwo.

Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku:

  • prowadzenie i administrowanie projektem Archiwum Historii Mówionej IPN,
  • organizowanie i prowadzenie projektów notacyjnych w zakresie nagrania i opracowania relacji świadków historii,
  • udział w przygotowaniu i prowadzeniu projektów edukacyjnych, filmowych Biura Edukacji Narodowej IPN,
  • uczestnictwo w pracach związanych z działalnością Biura Edukacji Narodowej IPN.

Wymagania niezbędne na danym stanowisku

  • wykształcenie wyższe humanistyczne,
  • co najmniej 4letni staż pracy,
  • doświadczenia w pracy archiwizacyjnej (mile będą widziane doświadczenia w pracy w archiwum historii mówionej),
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office
  • doświadczenia w pracy z kamerą oraz podstawowe umiejętności montażu filmowego,
  • znajomość języka angielskiego (poziom biegłości językowej min. B2 w mowie i piśmie)
  • sprawność w tworzeniu wypowiedzi pisemnych,
  • znajomość historii najnowszej,
  • zdolności komunikacyjne w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie,
  • zdolności organizacyjne.

Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:

  • wysoka kultura osobista, samodzielność, systematyczność, rzetelność
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Ostatecznego wyboru kandydata dokonamy na podstawie wyników 2-stopniowego procesu:

  1. Przegląd zgłoszeń.
  2. Wywiad kompetencyjny z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: rafal.pekala@ipn.gov.pl  do dnia 8.05.2017 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.

Medatdane

Data publikacji 28.04.2017
Krzysztof Kopeć
Array