Nawigacja

Ogłoszenia o pracę

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Instytut Pamięci Narodowej KŚŻpNP oddział w Gdańsku poszukuje pracownika na zastępstwo w referacie prawno-admnistracyjnym

Osoba udostępniająca: Krzysztof Kopeć
Data publikacji 26.01.2016 Rejestr zmian

Stanowisko: pracownik biurowy - inspektor

Rodzaj umowy: zastępstwo

Wymiar czasu pracy:  pełny etat

Miejsce pracy: Referat Prawno-Administracyjny, ul Grunwaldzka 216, 80-266 Gdańsk

1) Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku:

  • Odbiór korespondencji kierownej do Oddziału
  • porządkowanie i segregowanie korespondencji
  • rejestracja korespondencji w pocztowym programie elektronicznym
  • przyjmowanie i przygotowywanie korespondencji do wysyłki
  • rejestrowanie faktur w systemie elektronicznym i nadzór nad obiegiem faktur
  • przyjmowanie zgłoszeń i prowadzenie Rejestru Delegacji
  • nadzór nad przydziałem odzieży ochronnej i roboczej pracownikom Oddziału
  • przygotowywanie wniosków o zamówienie publiczne w związku z wykonywanymi zadaniami
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

2) Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość pakietu Office w stopniu bardzo dobrym
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy biurowej

3) Preferowany termin zatrudnienia:

  • luty 2016 r.

Ostatecznego wyboru kandydata dokonamy na podstawie wyników 2-stopniowego procesu:

  1. Przeglądu zgłoszeń;
  2. Wywiadu kompetencyjnego z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres:  danuta.sadowska@ipn.gov.pl  wraz z podaniem tytułu wiadomości: praca na zastępstwo - RPO do dnia 31 stycznia 2016 r.

Medatdane

Data publikacji 26.01.2016
Podmiot udostępniający informację:
Biuletyn Informacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Krzysztof Kopeć
do góry