Nabór na stanowisko od inspektora do specjalisty w Referacie Badań Naukowych Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Szczecinie ogłoszono 10 września 2012 r. w drodze otwartego postępowania kwalifikacyjnego, prowadzonego na podstawie publicznego ogłoszenia na stronie internetowej IPN. W terminie wpłynęło 45 aplikacji. Postępowanie kwalifikacyjne składało się z trzech etapów:
1. Wstępnej oceny ofert.
2. Rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami
3. Wyboru kandydata
W wyniku analizy ofert (I etap) Komisja wytypowała 11 kandydatów, którzy w największym stopniu spełniali niezbędne wymagania zawarte w opisie stanowiska pracy. Osoby te zaproszono na rozmowy kwalifikacyjne (II etap), które odbyły się 26 września 2012 r.
Po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych Komisja zaproponowała zatrudnienie dr. Przemysławowi Benkenowi.
Wyniki naboru na stanowisko od inspektora do specjalisty w Referacie Badań Naukowych Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Szczecinie
27.09.2012
Metadane
Data publikacji : 27.09.2012
Data modyfikacji : 18.10.2012 Podmiot udostępniający informację:
Instytut Pamięci Narodowej
Instytut Pamięci Narodowej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Barbara Niedzielko
Barbara Niedzielko
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Niedzielko
Barbara Niedzielko
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Niedzielko
Barbara Niedzielko