Nawigacja

Komunikaty

Informacja o dotacjach przyznanych w 2023 r.

Osoba udostępniająca: Anna Cisek
Data publikacji 08.03.2023 Rejestr zmian

Zgodnie z art. 122 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 869) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu informuje, że w 2023 r. przyznał dotacje:

  • Towarzystwu Opieki nad Zabytkami Sakralnymi w Parafii Rzymsko-Katolickiej w Cieszanowie w wysokości 18 468,45 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Fryderyka Prusa Mierzwińskiego”
  • Polskiemu Towarzystwu Historycznemu Oddział w Radomsku z siedzibą w Radomsku w wysokości 36 500 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Marcina Ziółkowskiego i Adolfa Zawadzkiego”
  • Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętego Mikołaja i Matki Boskiej Szkaplerznej w Raszkowie w wysokości 13 500 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Zygmunta Czarneckiego”
  • Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni w wysokości 9 450 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Wienczysława Kona”
  • Towarzystwu Samorządowemu w Koninie w wysokości 36 709 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Edwarda Woltersdorfa”
  • Towarzystwu Miłośników Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy w wysokości 19 127,36 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Ferdynanda Karola Dworzaczka”

Medatdane

Data publikacji 08.03.2023
Data modyfikacji 28.03.2023
Podmiot udostępniający informację:
Biuletyn Informacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Anna Cisek
Osoba modyfikująca informację:
Anna Cisek
do góry