Nawigacja

Komunikaty

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Informacja o dotacjach przyznanych w 2021 r.

Osoba udostępniająca: Krzysztof Kopeć
Data publikacji 23.11.2021 Rejestr zmian

Zgodnie z art. 122 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 869) Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu informuje, że w 2021 r. przyznał dotacje:

  • „Fundacji Literackiej i Wydawnictwu Tikkun im. Małgosi Arkuszewskiej”  w wysokości 6400 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weteranów walk o wolność i niepodległość Polski Czesława Majkowskiego i Edwarda Majkowskiego”
  • „Gminie Sońsk”  w wysokości 9100 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Pawła Małaczyńskiego”
  • „Towarzystwu Przyjaciół Zduńskiej Woli”  w wysokości 32595 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Edwarda Ejchblata”
  • „Gminie Miasta Sanoka”  w wysokości 35704.92 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Adama Bratro”
  • „Towarzystwu Przyjaciół Wąwolnicy”  w wysokości 9600 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Stanisława Tetera”
  • „Gminie Żurawica” w wysokości 7890,95 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Adolfa Ebenbergera”
  • „Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku” w wysokości 41607,76 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Franciszka Lowy”
  • „Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo –Wschodnich” w wysokości 39320 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Mieczysława Twarowskiego”
  • „Gil Gniazda Integracji Lokalnej ” w wysokości 17600 zł na realizację zadania publicznego pt. „Pokrycie kosztów sprawowania opieki nad grobem weterana walk o wolność i niepodległość Polski Marty Linnert”

 

Medatdane

Data publikacji 23.11.2021
Data modyfikacji 23.11.2021
Podmiot udostępniający informację:
Biuletyn Informacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Krzysztof Kopeć
Osoba modyfikująca informację:
Krzysztof Kopeć
Array
do góry