Nawigacja

Archiwalne ogłoszenia o pracę

Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu z siedzibą w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko: od REFERENTA do STARSZEGO INSPEKTORA w BIURZE INFORMATYKI

Osoba udostępniająca: Krzysztof Kapuza

Instytut Pamięci Narodowej – Komisja

Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi

Polskiemu z siedzibą w Warszawie

ogłasza nabór na stanowisko:

od REFERENTA do STARSZEGO INSPEKTORA

w BIURZE  INFORMATYKI

(umowa wyłącznie na czas określony)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne użytkownika pracującego w środowisku Windows i MS OFFICE
  • administrowanie serwerami i serwerowymi systemami operacyjnymi (Windows, Linux)
  • serwis komputerów i drukarek
  • zakupy sprzętu informatycznego
  • współpraca z serwisem zewnętrznym.

Wymagania niezbędne:

  • co najmniej wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
  • znajomość Windows XP i Windows 7 – na poziomie administratora systemu
  • podstawowa znajomość Windows Server, MS Office i Active Directory oraz sieci komputerowych opartych o protokół TCP/IP - na poziomie administratora
  • znajomość budowy komputerów, umiejętność diagnozowania problemów i wykonywania prostych napraw
  • wiedza o funkcjonowaniu podstawowych usług internetowych     m. in.: WWW, poczta elektroniczna, FTP, DNS - na poziomie administratora
  • znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej)
  • umiejętności komunikacyjne
  • obywatelstwo polskie
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Wymagania pożądane:

  • znajomość systemów unix (Linux, BSD) – na poziomie administratora systemu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • co najmniej wykształcenie średnie informatyczne lub w trakcie studiów o profilu informatycznym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 01.09.2014 r. swojego CV, listu motywacyjnego, kopii dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w związku z procesem rekrutacji na wolne stanowisko pracy, w trybie określonym w ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na adres:

Instytut Pamięci Narodowej, Wydział Kadr,

ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa.

Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Przyjmujemy tylko kserokopie dokumentów.

Ogłoszenia szukaj również na stronie www.ipn.gov.pl

Medatdane

Data publikacji 18.08.2014
Data modyfikacji 02.09.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krzysztof Kapuza