Instytut Pamięci Narodowej – KŚZpNP Oddział w Szczecinie prowadzi nabór na stanowisko od inspektora do starszego specjalisty w Biurze Edukacji Narodowej w Oddziale IPN w Szczecinie

Osoba udostępniająca: Barbara Niedzielko

Miejsce pracy: Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN, Szczecin, al. Wojska Polskiego 7

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku:

  • planowanie, opracowywanie i realizacja działań o charakterze edukacyjnym – prowadzenie zajęć i  projektów edukacyjnych oraz konkursów,
  • opracowywanie scenariuszy zajęć i materiałów edukacyjnych,
  • współpraca ze szkołami różnych typów oraz z organizacjami społecznymi,
  • przygotowywanie i prezentacja wystaw,
  • uczestnictwo w pracach związanych z działalnością Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN.

Wymagania niezbędne na tym stanowisku:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne,
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
  • sprawność w tworzeniu wypowiedzi pisemnych,
  • znajomość historii najnowszej,
  • zdolności komunikacyjne w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie,
  • zdolności organizacyjne.

Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:

  • znajomość języka obcego (biegłość językowa w mowie i piśmie),
  • wysoka kultura osobista, samodzielność, systematyczność, rzetelność,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Ostatecznego wyboru kandydata dokonamy na podstawie wyników 2-stopniowego procesu:

  1. Przegląd zgłoszeń.
  2. Wywiad kompetencyjny z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: kinga.macierzynska@ipn.gov.pl do dnia 17.07.2017 r.

Aplikacja powinna zawierać list motywacyjny, cv oraz kserokopie dokumentów poświadczających posiadane  kwalifikacje oraz staż pracy.

Do aplikacji proszę dołączyć podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w związku z procesem rekrutacji na wolne stanowisko, w trybie określonym w ustawie z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016.922)

Oferty przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Przyjmujemy tylko kserokopie dokumentów.

Medatdane

Data publikacji 07.07.2017
Data modyfikacji 07.07.2017
Barbara Niedzielko