IPN - KŚZpNP Oddział w Szczecinie prowadzi nabór na stanowisko od referenta do starszego informatyka w Oddziałowym Biurze Administracyjno-Finansowym

Wymiar czasu pracy: ½ etatu

Miejsce pracy: Oddział IPN-KŚZpNP w Szczecinie, ul. Janickiego 30

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku:

  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych,
  • wsparcie techniczne użytkowników pracujących w środowisku Windows i MS Office
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie działania sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania oraz sieci LAN
  • administrowanie infrastrukturą IT (LAN, serwery, macierze, backup)
  • wdrażanie zmian w infrastrukturze IT, ich optymalizacja i monitorowanie
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa lub gotowość poddania się procedurze sprawdzającej
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub na ostatnim roku studiów wyższych o profilu informatycznym
  • znajomość Windows Server 2008/2012 R2 (AD, GPO, usługi plików i magazynowania, drukowania i zarządzania dokumentami, WSUS)
  • znajomość Windows 7/8.1/10 na poziomie administracyjnym
  • umiejętność diagnozowania problemów informatycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, chęć do rozwoju i nauki

Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:

  • doświadczenie w administracji systemów Windows Server 2008/2012 R2, Linux, VMware , Hyper-V
  • znajomość MySQL, SQL Server
  • znajomość zagadnień LAN, SAN, Storage
  • praktyczna znajomość PowerShell
  • zaawansowana znajomość MS Office
  • znajomość konfiguracji PKI
  • znajomość zagadnień związanych z telefonią stacjonarną i komórkową

Preferowany termin zatrudnienia: marzec/ kwiecień 2017 r.

Aplikację należy złożyć do 3 marca 2017 r.

e-mailem na adres: kinga.macierzynska@ipn.gov.pl

lub pocztą na adres: Instytut Pamięci Narodowej – KŚZpNP Oddział w Szczecinie, ul. K. Janickiego 30, 71-270 Szczecin, z dopiskiem „KADRY”( liczy się data wpływu do Instytutu).

Aplikacja powinna zawierać list motywacyjny, cv oraz kserokopie dokumentów poświadczających posiadane  kwalifikacje oraz staż pracy.

Do aplikacji proszę dołączyć podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w związku z procesem rekrutacji na wolne stanowisko, w trybie określonym w ustawie z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016.922)

Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Przyjmujemy tylko kserokopie dokumentów.

Medatdane

Data publikacji 10.02.2017
Krzysztof Kopeć
Array