Ogłoszenie o naborze zewnętrznym na stanowisko pracy w sekcji edukacji w Wydziale Edukacji Historycznej Biura Edukacji Narodowej IPN – umowa na zastępstwo

Stanowisko: inspektor

Miejsce pracy: Biuro Edukacji Narodowej IPN, Warszawa, ul. Wołoska 7

Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku:

  • Realizowanie projektów edukacyjnych z zakresu historii najnowszej skierowanych do różnych odbiorców pod względem wieku oraz narodowości.

Wymagania niezbędne na danym stanowisku

  • wykształcenie wyższe humanistyczne
  • znajomość języka angielskiego (poziom biegłości językowej min. B2 w mowie i piśmie)
  • sprawność w tworzeniu wypowiedzi pisemnych
  • znajomość historii najnowszej
  • zdolności komunikacyjne w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne

Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:

  • wysoka kultura osobista, samodzielność, systematyczność, rzetelność
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

Ostatecznego wyboru kandydata dokonamy na podstawie wyników 2-stopniowego procesu:

  1. Przegląd zgłoszeń.
  2. Wywiad kompetencyjny z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: karolina.kolbuszewska@ipn.gov.pl  do dnia 10.01.2017 r.

Medatdane

Data publikacji 03.01.2017