Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu z siedzibą w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko od referenta do specjalisty w Biurze Informatyki (2 etaty)

Osoba udostępniająca: Krzysztof Kapuza

Zakres obowiązków:

  • gromadzenie i dokumentowanie wymagań
  • wykonywanie systemów informatycznych w oparciu o wewnętrzne standardy (programowanie)
  • projektowanie i przygotowywanie struktury danych
  • przygotowywanie dokumentacji systemów informatycznych
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu planów testów
  • testowanie systemów informatycznych

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie co najmniej średnie informatyczne, na stanowisku specjalisty wyższe informatyczne lub pokrewne
  • dla stanowiska specjalisty to minimum 4-letni staż pracy potwierdzony świadectwami pracy
  • znajomość języków programowania (Java, PHP, NET) w kontekście wykonywania aplikacji internetowych
  • znajomość zagadnień związanych z ITIL
  • znajomość SQL i zasad projektowania baz danych
  • znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • obywatelstwo polskie
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Wymagania pożądane:

  • znajomość PostgreSQL
  • znajomość UML, BPML
  • znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2, AGILE, SCRUM, PMI)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność, rzetelność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 23.05.2016 r.

  • życiorysu i listu motywacyjnego
  • kopii dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
  • kopii dokumentów potwierdzających staż pracy - świadectwa pracy lub w przypadku aktualnego zatrudnienia zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy, doświadczenie zawodowe: zakresy obowiązków lub inne z których wynika doświadczenie w wymaganym obszarze i czas jego trwania, umowy cywilnoprawne, działalność gospodarcza itp.
  • podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, w związku z procesem rekrutacji na wolne stanowisko pracy, w trybie określonym w ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) na adres:

Instytut Pamięci Narodowej, Wydział Kadr, ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa.

Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Przyjmujemy tylko kserokopie dokumentów.

Ogłoszenia szukaj również na stronie www.ipn.gov.pl

Medatdane

Data publikacji 09.05.2016
Data modyfikacji 03.06.2016
Krzysztof Kapuza
Osoba modyfikująca informację:
Krzysztof Kopeć
Array