Nawigacja

Ogłoszenia o pracę

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie o zewnętrznym naborze na wolne stanowisko pracy w referacie finansowo – księgowym IPN – KŚZpNP w Poznaniu

Osoba udostępniająca: Krzysztof Kapuza
Data publikacji 28.12.2015 Rejestr zmian

Stanowisko: inspektor/specjalista w Referacie Finansowo – Księgowym

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Sporządzanie list płac;
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej;
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie ubezpieczeń społecznych (ZUS) i w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT);
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu płac i kadr do Centrali IPN i GUS;
  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych.

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie rachuby płac;
  • znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego;
  • sumienność, rzetelność, dokładność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • znajomość pakietu Office;
  • znajomość i obsługa programu PŁATNIK

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość programu TETA Constellation moduł PERSONEL

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną na adres: paulina.szala@ipn.gov.pl do dnia 07.01.2016 r.

Do aplikacji prosimy dołączyć na odrębnym arkuszu A4 oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.2014.1182 j.t.)

Medatdane

Data publikacji 28.12.2015
Podmiot udostępniający informację:
Biuletyn Informacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krzysztof Kapuza
Osoba udostępniająca informację:
do góry