Ogłoszenie o zewnętrznym naborze na wolne stanowisko pracy w Oddziałowym Biurze Udostępniania i Archiwizacji Dokumentów IPN KŚZpNP w Poznaniu

Stanowisko: inspektor, na stanowisku obsługi kancelaryjnej

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Miejsce pracy: OBUiAD w Poznaniu, ul. Rolna 45 a

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: paulina.szala@ipn.gov.pl do dnia 15 grudnia 2015 r. Dokumenty, które wpłyną po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Z wybranymi kandydatami przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie - telefonicznie. Do aplikacji prosimy dołączyć na odrębnym arkuszu A4 oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.2014.1182 j.t.)

  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
    • rejestrowanie i przygotowywanie pism;
    • przekazywanie korespondencji, adresowanie i kopertowanie pism;
    • telefoniczna obsługa wnioskodawców;
    • przygotowywanie dokumentacji do archiwum zakładowego.
  2. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:
    • wykształcenie wyższe o kierunku humanistycznym,
    • znajomość ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 r. – 1990r.;
    • min. 2 miesiące doświadczenia pracy w sekretariacie;
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność.
  3. Wymagania pożądane związane ze stanowiskiem:
    • znajomość języka niemieckiego.
  4. Preferowany termin zatrudnienia:
    • 1 stycznia 2016 r.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz życiorysu pocztą elektroniczną na adres: paulina.szala@ipn.gov.pl do dnia 15 grudnia 2015 r.

Dokumenty, które wpłyną po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Z wybranymi kandydatami przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie - telefonicznie.Do aplikacji prosimy dołączyć na odrębnym arkuszu A4 oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.2014.1182 j.t.)

Medatdane

Data publikacji 07.12.2015